این دوستمون رو چند وقت پیش توی گشت و گذارم توی ویکیپدیا پیداش کردم و زندگیش برام جالب شد

خیلی خلاصه بخوام بگم این بچه وقتی کوچیک بوده از صدای بهم خوردن استخوان به همدیگه هیجانزده میشه اینو پدرش وقتی داشته استخوان یک جانور رو از زیر خونشون در می اورده متوجه اشتیاق خاص تو وجود بچه اش میشه فکر کنم اون موقع ۴ سالش بوده ( این قسمت رو چند وقت پیشخوندم دقیق یادم نمونده)

خلاصه این دوستمون بزرگ میشه و نوجوان میشه و رو میاره به مصرف الکل و بعد هم متوجه میشه که به زن جماعت علاقه ای نداره و دوست داره با آقایون باشه …. اسمشون چیه؟ جفری دامر هستن JEFFRY DAHMER

JeffreyDahmer-StonePhillips

این اقای جفری دامر متهم هستن به کشتن ۱۷ مرد و پسر که اونطوری که من میخوندم از یه چیزی خوششون می امده اینکه این بیچاره های که میکشته براش ابزار لذت بودن نه ادم!! بهشون قرص خواب میداده و با عنواع و اقسام روش ها میکشتشون!! بعد دوستمون طبع لطیفی هم داشتن!! کار کوچیکشون پوست کنی بوده! اعضا رو قطعه قطعه میکردن! دوست داشتن کله ها رو به عنوان یادگاری نگه دارن! روی مدت زمان نگه داشتن و تازه نگه داشتن اعضا و جوارح رو تست میکردن. مثلا دست و پا رو قطع میکردن تو طبقه وسط یخچال نگه میداشتن سرها رو تو جا میوه ای! بعد یه مرحله داشتن که یک سری از اندامها رو می انداختن تو اسید و جنازه رو نیست و نابود میکردن.

یکی دیگه از علایقشون عکس گرفتن از جنازه و اعضا قطعه قطعه شده بوده. یک عکس معروف داره که یکی از جنازه هاش سر نداره و توی حالت پل قرارش داده و عکس گرفته! هنرمند هم بوده! عکس هم بوده غیر از شیمیدان! یه بار یک بچه ۱۳ ساله رو میگیره و مغزش رو سوراخ میکنه و تو مغزش اسید تزریق میکنه و میشینه اثراتش رو هم بررسی میکنه!! ( این بیجه ایرانی خودمون یک جورایی یک رگی از این درش بود لامصب) یک بار میره سرکار میاد میبینه همین پسر ۱۳ ساله ها جلو دره سه تا زن کنارشن و پلیس هم امده و میگه این دوست پسرمه و پلیس هم میاد باهاش تو خونه و جالب اینجا هست که یک جنازه دیگه هم تو خونه داشته ولی پلیس متوجه نمیشه ( کلا میخوام بگم اون پلیسی که تو فیلمه با پلیسای واقعی در همه جای دنیا یکمی فرق میکنن میدونید که) و این بچه رو هم میدن به این جفری و میرن اینم دوباره به مغز این بچه اسید تزریق میکنه و بعدش هر دو جنازه رو توی وان تیکه تیکه میکنه و از بین می بره.

قربانی هاش رو به بهانه پول دادن بابت عکس گرفتن یا به بهانه رابطه داشتن میکشونده خونه و بیهوش میکرده تا اخرین قربانی که از دستش فرار میکنه و با پلیس بر میگرده خونه  و پلیس هم تو خونه متوجه اون تیکه های بدن و گوشت قربانی های قبلی تو بخچال و اینا میشه

این اقای جفری خیلی هم دوست داشتن قربانیشون بیهوش باشن کلا و به حرکت قربانی زیاد علاقه ای نداشتن! جالبه که ایشون آدم خواری و جنازه خواری هم می کردن و به جنازه بی احترامی ( تعرزضظ, تکه تکه کردن و فلان و فلان  …) هم میکردن قربانیهاش از ۱۳ ساله تا ۳۲ ساله بودن و ….

اما اصل ماجرا از اینجاس که میخوام بگم ( امیدوارم تا اینجا چند نفرتون رو کشته باشم (((: )

این اقای دامر رو می برن زندان و فکر میکنم به خاطر نبود قانون اعدام به حبس ابد محکوم میشه. مادرش می افته دنبالش که ای بچه ام مریضه (بردرلاینه)  فلانه بیسانه و گناه داره …. فکر کنید ۱۷ تا خانواده فرزندشون قربانی شده و یک نفر به بدترین شکل اونها رو کشته. اما جفری وقتی که توی زندان بوده چند بار توسط زندانی های دیگه بهش حمله میشه (گویا اونور رسمه اگر کسی به دلایلی مثل این قتلهایی چنین بی رحمانه یا کشتن فرزند و کودکان و کارهای دور از انسانیت دیگه بره زندان توسط باقی زندانی ها خیلی اذیت میشه) وهروقت مادرش میرفته ملاقاتش جفری هیچ شکایتی نمی کرده که اذیتش میکنن و به جاش مادرش کلی سرو صدا میکرده و یواش یواش یکسری رسانه رو جلب خودش میکنه تا اینکه دو تا زندانی یک روز جفری رو با زدن ضربه به سرش میکشن.

مادر جفری بلافاصله بعد کشته شدن پسرش به یک رسانه پاسخ میده که ( حالا همه خوشحالید؟ حالا که با چماق کشته شد همه راضی هستید؟)

همین باعث به جوش امدن  احساس در مردم میشه چون درسته اون قاتل بوده ولی خودش کشته شده بوده تا جایی که یک هفته یکی از قاتلهاش توی زندان کشته میشه و جفری هم تا جایی پیش میره که بهش میگن FOLK HERO

یعنی کسی که یک زندگی معمولی داشته ولی به خاطر یک اتفاق یا حادثه غیر عادی و اغراق زیادی مردم  تبدیل به یک قهرمان  مردمی یا افسانه میشه!

من خوشم امد یک دور خوندم برای شما هم یک خلاصه نوشتم منبع من این بود

میدونید وقتی داشتم میخوندم وقتی فهمیدم در آخر شد زندگی نامه یک قهرمان تنم مور مور شد!! چون من عکس قربانی ها رو سرچ میکردم و با جزیات بیشتری دنبال کردم قضیه رو واقعا اخرش کلافه شدم.

من کلا خوشم میاد از این چیزا و همیشه سریالهای پلیسی برام فوق لعاده جذاب بوده

(البته من خوشحال میشم شما اینو با احترام به مرگ ریحانه جباری ربطی ندید چون این هیولا کجا و اون کجا) برای همین براتون نوشتم.

اینم ویکپدیا ایران!

۷۰ نظر

(لازم)
لازم است. اما دیده نخواهد شد

تماس با گیلاس خانومی

    ایمیل گیلاسی

    تماس با گیلاس خانمی

کتاب های گیلاسی

    کتابهای گیلاسی

خوراک گیلاسی!

    فید

دوستان گیلاسی

 

بایگانی

آمار بازدید