دوستان عزیزم نکاتی رو در مورد پرسشنامه بهتون بگم

۱- شرمنده که پرسشنامه والدین تعداد سوالهاش زیاده خودمم میدونم ولی به خدا دست من نیست و این تعداد سوال استاندارد شده و من فقط به عنوان ابزار کار ازش استفاده میکنم. برای کمتر کردن سوالها هم با استادم چونه زدم ولی گفت حیفه کارت خوبه خراب میشه و بهانه نیاز و انجام بده!

اگر پر کردن پرسشنامه به صورت انلاین سخته ایمیل بگذارید من براتون ایمیل میکنم فایل های ورد رو و هر وقت تونستید و وقت داشتید, جواب بدید و بهم برگردنید.

۲- والدین عزیز شما حتما باید نوجوان داشته باشید. بین ده تا بیست سال و اگر بچه ندارید یا فرزندتون بزرگتر از اینه شما شامل حال این پرسشنامه نمیشید.

۳- این پرسشنامه ها باید هم توسط والدین پربشه هم توسط نوجوان اون خونه. والدین به تنهایی یا نوجوان به تنهایی تاثیری نداره کارشون.

۴- اگر اسم و مشخصاتی بدید که خیلی معمولی نباشه (مثلا ننویسید به تنهایی مریم یا علی یا م . ب) خیلی بهتره چون بین شما و فرزند یا شما و والدین یک اسمی مشترک هست که من از طریق اون متوجه میشم کدوم فرزند متعلق به کدوم والد هست و بالعکس.

۵- تعداد زیادی نوجوان پرسشنامه رو پر کردند اما والدین تعدادشون کمه. اگر والد اون نوجوان پرسشنامه رو پر نکنه عملا برای من کاربردی نداره پرسشنامه. لطفن با هم پر کنید (:

۶-من بازم تاکید میکنم که میدونم تعداد سوالات والدین زیاد ( نزدیک به صدو خرده ای در مجموع) اما سوالها بسیار کوتاهه و جوابش هم جلوی چشم. به هر حال پرسشنامه همینه و هر دانشجویی مجبوره این مسیر رو بره.

۷- والدین عزیز لطفا به هر دو پرسشنامه که مربوط به خودتون میشه جواب بدید و پر کردن یکیش به تنهایی تاثیری برای کار من نداره.

پرسشنامه والدین مربوط به استرس فرزند پروری و کنترل والدینی هست و پرسشنامه نوجوان هم در مورد بحران هویت. من شما رو به اسم و فامیل نمیشناسم و باز هم میگم این پرسشنامه ها فقط توی امار میاد و اصلا اسم و فامیل شما جایی مندرج نمیشه. خواهش میکنم نگران نباشید و اگر هم هستید حداقل اسم و فامیلی بنویسید که خیلی معمولی نباشه و من بتونم فرزند یا والدتون رو پیدا کنم.

خیلی خیلی ممنونم از همکاری دوستانی که برام وقت گذاشتن. امیدوارم با مطالبم بعد خستگی رو از تنتون در بیارم (:

باز هم اگر فکر میکنید فایل ورد براتون راحتتره ایمیل بدید من براتون میفرستم …. جی میل من  mkhaloo32@gmail.com

و با زهم تاکید میکنم که من طراح نیستم من به خاطر موضوع پایان نامه ام مجبور بودم از این پرسشنامه که اصلش خارجی هست استفاده کنم فقط

۸ نظر

(لازم)
لازم است. اما دیده نخواهد شد

تماس با گیلاس خانومی

    ایمیل گیلاسی

    تماس با گیلاس خانمی

کتاب های گیلاسی

    کتابهای گیلاسی

خوراک گیلاسی!

    فید

دوستان گیلاسی

 

بایگانی

آمار بازدید